KONKURS HISTORYCZNY

Dnia 5 marca 2019 r. w Szkole  Podstawowej im. Jana Brzechwy w Lutogniewie, odbyły się powiatowe eliminacje XXIII Konkursu  Wiedzy o Wielkopolsce. W konkursie wzięło udział 39 uczniów klas IV-VIII  z  powiatu  krotoszyńskiego. Naszą szkołę pod opieką nauczyciela historii  Pani Bożeny Zydorek reprezentowali uczniowie:

kl. IV – Marietta Kosmalska  i  Kacper  Olender

kl. V - Paulina  Biszczak i Krystian Michalak

kl.VI -  Sebastian Kurkowiak

kl. VII – Karolina Golka,  Kacper Zdunek

Rozwiązywaliśmy test z historii, kultury i gwary naszego regionu. Wszyscy godnie reprezentowaliśmy naszą szkołę, niestety mimo naszego zaangażowania i wysiłku włożonego w przygotowania do eliminacji, nikt z naszej szkoły nie zakwalifikował się do dalszego etapu. Otrzymaliśmy jednak pamiątkowe dyplomy za uczestnictwo i zdobyliśmy nowe doświadczenia.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy!

Opublikowano: 19 marca 2019 21:06