WYCIECZKA DO MUZEUM "SPICHLERZ POLSKIEGO ROCKA" W JAROCINIE

Dnia 23 października 2018 r. uczniowie udali się na wycieczkę do muzeum „Spichlerz Polskiego Rocka” w Jarocinie. Zapoznali się z ponad czterdziestoletnią historią polskiej muzyki rockowej oraz ekspozycją poświęconą kolejnym edycjom legendarnego jarocińskiego festiwalu rockowego.  Muzeum jest bardzo nowoczesne – multimedialne, z każdego zakątka dobiegała muzyka, towarzysząc nam na każdym kroku. Obejrzeli bogatą dokumentację fotograficzną, wykonaną podczas kolejnych edycji festiwalu, oryginale plakaty, foldery festiwalowe, karnety i wejściówki, pamiątkowe koszulki, znaczki reklamowe oraz wiele innych przedmiotów, bez których nie można sobie wyobrazić jarocińskiego festiwalu.

Następnie udali się do „Aquaparku” w Jarocinie, gdzie skorzystali z wielu atrakcji wodnych.  Wspólnie spędzony czas na basenie był świetną zabawą dla wszystkich uczestników.

Po basenie,  głodni  i nieco zmęczeni wodnymi szaleństwami, w drodze powrotnej uczniowie wstąpili na ,,małe co nieco” do McDonald's.

Opublikowano: 13 listopada 2018 15:52