RODZICE DZIECIOM - Akcja "Poczytaj mi mamo, poczytaj mi tato!"

25 października w ramach akcji "POCZYTAJ MI MAMO! POCZYTAJ MI TATO" odwiedziła nas Pani Kasia, mama Marceliny. Pani Kasia wybrała dwie bajki z książki pt.” Kostka i Bruno - Bajki wychowajki". Bajka „Pomyłka” i „Dlaczego trzeba być ręce?” bardzo spodoba się dzieciom.

Są to tematy, które warto podejmować z naszymi dziećmi. Bajki bardzo dobrze pokazały jak się zachować i jaką należy podejmować decyzję. Po przeczytaniu bajek, Pani Kasia zadała parę pytań przedszkolakom, na które bez problemu odpowiedziały i w nagrodę dostali słodki upominek.

Był to bardzo mile spędzony czas. Dziękujemy Pani Kasi i zapraszamy kolejnych rodziców do odwiedzin w naszej grupie.

Opublikowano: 29 października 2018 18:56