IX BIESIADA SENIORÓW

W dniu 10 lutego 2018 roku odbyła IX Biesiada Seniorów zorganizowana przez Zespół Szkolno - Przedszkolny w Borzęciczkach. O godzinie 15:00 w sali gimnastycznej zebrali się wszyscy seniorzy i zaproszeni goście, którzy zostali miło przywitani przez Panią Dyrektor – Agnieszkę Misiak wraz z pracownikami placówki. Po rozpoczęciu imprezy nadszedł czas na wspólną zabawę i tańce do późnych godzin wieczornych. Nad oprawą muzyczną czuwał Pan Bartosz Goździela. Wśród uczestników biesiady panowała wesoła i przyjazna atmosfera, nie zabrakło również  chętnych osób do solowego śpiewu.

Kolejnym punktem imprezy był występ grupy teatralnej -  ,,Aktorzyny”- działającej prężnie przy Zespole. Seniorzy doskonale się bawili, oglądając ,,Kuchenne rewolucje Magdy Gessler” i kosztując przygotowane do degustacji kanapki. Organizatorzy zapewnili uczestnikom Biesiady loterię fantową z atrakcyjnymi nagrodami.  

Dyrektor Zespołu Szkolno - Przedszkolnego im. Marii Konopnickiej serdecznie dziękuje uczestnikom Biesiady, wszystkim sponsorom, którzy finansowo wsparli naszą placówkę, a także pracownikom i nauczycielom, którzy pomogli w zorganizowaniu IX Biesiady Seniorów.

 

 

 

Opublikowano: 13 lutego 2018 08:21

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 273

Wszelkie prawa zastrzeżone © Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Marii Konopnickiej w Borzęciczkach

Realizacja: Superszkolna.pl

  • Witamy na stronie Zespołu Szkolno - Przedszkolnego im. Marii Konopnickiej w Borzęciczkach
Zaszyfrowany adres tej strony