BALIK KARNAWAŁOWY DZIECI Z "O" I KLASY III

20 stycznia dzieci z „zerówki” oraz uczniowie klasy III wspólnie zorganizowali balik karnawałowy. Na balu pojawili się Zorro, piraci, księżniczki, pszczółki oraz wiele, wiele innych bajkowych postaci. Podczas zabawy zorganizowano również wiele konkursów, takich jak : dmuchanie balonów na czas, taniec par na gazetach czy konkurs na najpiękniejszy taniec. Aby tradycji stało się zadość wybrano również królową i króla balu. Z przedszkola byli to Adam Baranek i Lenka Serek, natomiast z klasy III Weronika Pachurka i Kacper Młynarczyk. Nie zabrakło też słodkiego poczęstunku przygotowanego przez mamy, którym bardzo dziękujemy.

Opublikowano: 20 stycznia 2017 17:33