„DZIADKOWE, ODLOTOWE ZABAWY PODWÓRKOWE”

We wtorek 6.września rozpoczęliśmy w naszym Zespole cykl spotkań pt.: „Dziadkowe, odlotowe zabawy podwórkowe”. Chcemy w ten sposób przekazać naszym dzieciom, w co i czym bawili się ich dziadkowie będąc dziećmi. Pierwszą babcią, która przyjęła wyzwanie była babcia Halinka, która z wielką radością rozpoczęła ten cykl zabaw. Opowieści babci Halinki o zabawkach i zabawach z jej dzieciństwa, przerywane były przez zabawy „Jedzie pociąg z daleka”, „Chodzi lisek koło drogi” czy „Mam chusteczkę haftowaną.

Spotkania z dziadkami to zawsze miło spędzony czas i tak tez było tym razem. Teraz z niecierpliwością czekamy na wizyty innych dziadków.

Opublikowano: 06 września 2016 19:41