BALIK PRZEDSZKOLAKÓW

Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było 9 lutego 2018r. W dniu  już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Pomysłowość rodziców nie miała granic. Przygotowali oni dla swoich pociech ciekawe stroje karnawałowe. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Manów, Batmanów. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Na twarzach wszystkich dzieci był uśmiech, nie brakowało sił do tańca i hulanek. Podczas przerwy w zabawach na stołach czekały przekąski oraz napoje. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok!

Opublikowano: 09 lutego 2018 20:12