DZIEŃ BABCI I DZIADKA W PRZEDSZKOLU

Święto Babci i Dziadka jest niezwykłym dniem, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla Babć i Dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości. Dzieci zaprosiły swoje babcie i dziadków na przedszkolną uroczystość, aby w szczególny sposób podziękować im za ich miłość, dobroć i cierpliwość. Przedszkolaki z wielkim zaangażowaniem tańczyły, recytowały wierszyki i śpiewały piosenki. Babcie i Dziadkowie byli dumni ze swoich wnuków, a wnuczęta szczęśliwe, że mogły gościć swoich najbliższych. Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i Babć i Dziadków.

Opublikowano: 26 stycznia 2018 17:59