KLASA I W „AKADEMII BEZPIECZNEGO PUCHATKA"

Uczniowie klasy I uczestniczą  w ogólnopolskim programie edukacyjnym „Akademia Bezpiecznego Puchatka”, który wpisuje się w szczytną inicjatywę poprawienia bezpieczeństwa najmłodszych uczniów szkół podstawowych. W ramach programu zostanie przekazana dzieciom  wiedza o tym, jak być bezpiecznym w domu, w szkole,  na drodze, w czasie zabawy i podczas korzystania z Internetu. Ważnym elementem tych działań jest zwrócenie dzieciom uwagi na potencjalne zagrożenia i uświadomienie im skutków niebezpiecznych zachowań.

Opublikowano: 01 listopada 2017 17:11