RODZICE DZIECIOM - Akcja "Poczytaj mi mamo, poczytaj mi tato!"

W bieżącym roku szkolnym zainicjowaliśmy w naszym przedszkolu akcję pod hasłem: „Poczytaj mi mamo, poczytaj mi tato”.  Akcja ta ma na celu kształcenie nawyków czytelniczych, nawyku dbania o książki i szanowania ich, a także przekazywanie za pośrednictwem literatury wartości moralnych oraz budowanie więzi między rodzicem i dzieckiem. Jako pierwsza zgłosiła się Mama Marceliny i Bernarda – Pani Kasia, która przeczytała dzieciom krótką historyjkę pt. „Bolid Bartka”. Przedszkolaki z wielkim zaciekawieniem słuchały, oglądały kolorowe ilustracje, a o ich ogromnym zainteresowaniu świadczyły same poprawne odpowiedzi na pytania dotyczące tej niezwykłej historii. Na koniec wizyty nasz gość przygotował dla nas słodką niespodziankę. Serdecznie dziękujemy Pani Kasi . Czekamy na kolejne Mamy i Tatusiów chętnych do czytania naszym przedszkolakom.

Opublikowano: 20 października 2017 17:57