UDZIAŁ DZIECI W V OLIMPIADZIE PRZEDSZKOLAKÓW W KOŹMINIE WLKP.

Dnia 29 maja br. po raz kolejny odbyła się Olimpiada Przedszkolaków, była to już piąta Olimpiada i jak co roku cieszyła sie wielkim zainteresowaniem. Nasze pociechy z przedszkola jak i z grupy "0" mogą się pochwalić sukcesami oraz zdobyciem zaszczytnych miejsc na podium. W najmłodszej grupie medale zdobyli następujące dzieci: Marcelina Michalak w rzucie do "studni" zdobyła złoty medal, zdobycie miejsca na podium przez Marysię Kasprzak stało się już tradycją, otrzymała ona brązowy medal w biegu, Wojciech Pawlak był najlepszym zawodnikiem w biegu wśród najmłodszych uczestników, kolejny medal brązowy otrzymał Szymon Ciepły w biegu w kategorii 5-cio latków chłopców, srebrny medal otrzymała Natalia Golka. Organizatorzy przygotowali również niespodziankę dla pracowników- był to bieg, w którym również możemy pochwalić się srebrnym medalem, a mianowicie zdobyła go Pani Sylwia Szyszka. Na zakończenie Dyrektorzy otrzymali puchary za udział w V Olimpiadzie Przedszkolaków. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów.

Opublikowano: 29 maja 2017 20:03