IV OLIPIADA PRZEDSZKOLAKÓW

3 czerwca 2016 r na boisku sportowym w Koźminie Wielkopolskim odbyła się IV Olimpiada Przedszkolaków. W zawodach udział wzięły dzieci z oddziałów przedszkolnych z terenu Miasta i Gminy Koźmin Wielkopolski. Przygotowano konkurencje tj. rzut do studni  dzieci 2-letnie, rzut do celu dzieci 3-4-letnie, slalom  10-cio osobowa reprezentacja dzieci 3-4-letnich, rzut do kosza dzieci 5-6-letnie, strzał na bramkę dzieci 5-6-letnie, biegi na dystansach 2-latki -50m, 3-latki  80m, 4-latki  100m, 5-latki 170m. Biegli również pracownicy oddziałów przedszkolnych, natomiast dla dyrektorów placówek odbyła się konkurencja  rzut do celu. Oto sukcesy naszych dzieci:

BIEGI 3-latki (chłopcy)
2 miejsce: Szymon Ciepły