Szkolne Koło Caritas jest organizacją działającą na terenie szkoły pod kierunkiem Dyrektora Szkoły, włączającą się na zasadzie wolontariatu w działalność charytatywno-opiekuńczo-wychowawczą prowadzoną przez Caritas. Opiekunami Koła są nauczyciele Agnieszka Misiak oraz Jolanta Goździela.

Zarząd:

Przewodnicząca: Wirginia Kaszuba

Zastępca: Mikołaj Drewniak

Skarbnik: Antoni Serek

Sekretarz: Sebastian Kurkowiak

Wykonanie kartek świątecznych dla osadzonych w więzieniu.

Pierniki dla samotnych.

Zbiórka żywności dla potrzebujących.

Wielkanocna zbiórka żywności dla potrzebujących

Udział w akcji  "Kartka świąteczna-podaj dalej !"

Życzenia

W piątek 10 listopada 2017 r. Szkolne Koło Caritas działające przy naszym Zespole zorganizowało sprzedaż rogalików, które upiekły mamy naszych uczniów. Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na cele charytatywne. Część rogalików została ofiarowana do naszego kościoła na odpust św. Marcina.

Zbiórka żywności dla potrzebujących.