GODZINY PRACY BIBLIOTEKI SZKOLNEJ

zasady_korzystania_ze_stanowisk_komputerowych.doc

regulamin_czytelni.docx

AKCJE BIBLIOTECZNE

"Plecaczek z książką" - akcja mająca na celu promowanie czytania literatury dziecięcej wraz z rodzicami.

"Książka na przerwę" - w szkole udostępnione jest specjalne miejsce z książkami, do którego można podejść na każdej przerwie i wybrać pozycję do przeczytania między lekcjami.

"Interakcja Rodzic-Książka-Dziecko" - cykliczne odwiedziny Naszej placówki przez rodziców z ulubioną książką z dzieciństwa.

"Teatr solidarny z książką" - ścisła współpraca z grupą teatralną złożoną z rodziców i dzieci polegająca na pomocy w doborze repertuaru do inscenizacji.

"Słuchowisko" - akcja skierowana dla uczniów klas I-III. Dzieci spotykają się w bibliotece i słuchają audiobooki.