Dyrektor Zespołu Agnieszka Misiak

Poniedziałek - 8.00-10.00

Wtorek - 10.00-12.00

 

Plan dyżurów nauczycieli dla rodziców w roku szkolnym 2017/2018
 
Dorota Szymczak - piątek 10.00-11.30
Jolanta Goździela - poniedziałek 9.00-9.30
Hanna Miedzińska - czwartek 9.00-9.30
Joanna Kubiak - poniedziałek 12.00-12.30
Izabela Trawińska - poniedziałek 13.10-13.40
Edyta Krajka - poniedziałek 11.00-11.30
Maria Stachowiak - 8.00-9.00-biblioteka
Anna Kaj - piątek 8.45-9.15
Maria Kowańdy - poniedziałek 11.35-12.00
Małgorzata Lewandowicz -poniedziałek 11.35-11.55
Izabela Maciejewska - poniedziałek 10.30-10.50
Sylwia Ratajczyk - wtorek 9.40-10.10
Jarosław Zmyślony - wtorek 13.20-13.45
Bożena Zydorek - piątek 10.00-10.30
Aleksandra Misiak - środa 10.50-11.20
Marzena Adamkiewicz - piątek 11.55-12.25
Ks.Maciej Krulak - czwartek 10.50-11.20
Zuzanna Grobelna - środa 13.00-13.30
Katarzyna Kapała - poniedziałek 13.00-13.30
Sylwia Szyszka - środa 13.00-13.30
Marta Zielonka - wtorek 12.50-13.20

Wszelkie prawa zastrzeżone © Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Marii Konopnickiej w Borzęciczkach

Realizacja: Superszkolna.pl

  • Witamy na stronie Zespołu Szkolno - Przedszkolnego im. Marii Konopnickiej w Borzęciczkach
Zaszyfrowany adres tej strony