Uczniowie z naszego Zespołu chętnie biorą udział w różnych konkursach i zawodach sportowych organizowanych w naszej gminie, powiecie czy województwie.

 

 

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2015/2016

 

Osiągnięcia dzieci w roku szkolnym 2015 – 2016

 

 

 

Grupa I

 

  • IV Olimpiada Przedszkolaka w Koźminie Wlkp.:

 

                    II miejsce - Szymon Ciepły (bieg 3-latki chłopcy)

 

                   III miejsce - Maria Kasprzak (bieg 4-latki dziewczynki)

 

                   III miejsce - Franciszek Witczak (bieg 4-latki chłopcy)

 

  • VIII Festiwal Piosenki Przedszkolaka o Złoty Dzwoneczek - III miejsce Amelia Świtała 
  • Udział w XX Festiwalu o Tematyce Ekologicznej- Krotoszyn 2015-inscenizacja Ziemia u lekarza - II miejsce
  • Udział w konkursie „Anioły Bożego Narodzenia” GOK Koźmin Wlkp. Wyróżnienia: Amelia Świtała, Barbara Misiak, Marcelina Linkowska.
  • Udział w zbiórce baterii - wyróżnienie dla przedszkola

 

Grupa II

 

  • XX Festiwal o Tematyce Ekologicznej- Krotoszyn 2015-inscenizacja „Ziemia u lekarza”- zajęliśmy II miejsce
  • Konkurs plastyczny na „Ekoduszka”- nagrody zdobyli Tomasz Fabisiak i Patryk Kramarczyk /konkurs w ramach XX Festiwalu
    o Tematyce Ekologicznej- Krotoszyn 2015/
  • Olimpiada Przedszkolaków w Koźminie Wlkp: Piotr Kaletka -II miejsce w rzutach karnych na bramkę i Natalia Golka -III miejsce
    w rzutach do kosza.
  • Konkurs plastyczny „Św. Jan Paweł II- Świadek Miłosierdzia Bożego”-nagroda Dawid Tyrakowski

 

Kl. I

 

  • VII Koźmińskie Dni Sportu

 

    Bieg Piotra i Pawła - Marietta Kosmalska  I miejsce

 

    Rzut do celu – Kacper Olender  miejsce II, Zofia Misiak miejsce III

 

    Mini tor przeszkód – Marietta Kosmalska miejsce III

 

  • Konkurs plastyczny: Podróż moich marzeń – Adam Serek, Kacper Olender wyróżnienie

 

Kl. II

 

  • Paulina Biszczak reprezentowała drużynę, która zajęła I miejsce
    w Międzyszkolnym Quizie Przyrodniczo – Ekologicznym.

 

 

 

Kl. III

 

  • Bartek Drewniak II miejsce w teście wiedzy o Chrzcie Polskim,  III miejsce w I Biegu Piotra i Pawła  na Letniej Spartakiadzie 
    w Koźminie Wlkp.
  • Ada Kaczmarek III miejsce w slalomie  z woreczkami na głowie na Letniej Spartakiadzie  w Koźminie Wlkp., III miejsce w konkursie plastycznym „Mój chrzest – Chrzest Polski.
  • Patryk Kaszuba reprezentował drużynę, która zajęła I miejsce
    w Międzyszkolnym Quizie Przyrodniczo – Ekologicznym, II miejsce w konkursie plastycznym „Mój chrzest – Chrzest Polski
  • Sebastian Kurkowiak reprezentował szkołę w następujących konkursach: Mały Mistrz Matematyki - IV miejsce,  Świat Naszych Legend - II miejsce, Mistrz Ortografii, I miejsce w Teście Wiedzy
    o Chrzcie Polskim
  • Mikolaj Rączka III miejsce w slalomie  z woreczkami na głowie na Letniej Spartakiadzie  w Koźminie Wlkp.
  • Maja Talarczyk I miejsce w konkursie plastycznym „Mój chrzest – Chrzest Polski.

 

Kl. IV

 

  • Bieg Maćka – Karolina Golka I miejsce
  • VII Koźmińskie Dni Sportu

 

    Bieg Piotra i Pawła – Karolina Golka  I miejsce

 

    Slalom z piłką nożną – Mateusz Sikorski II miejsce

 

    Skok w dal z miejsca – Karolina Golka miejsce I 

 

Kl. V

 

Licznie uczestniczyła w konkursach przedmiotowych:

 

  • Quiz Przyrodniczo - Ekologiczny - Mateusz Żabiński III miejsce
  • Matematyczny Czar Par – Paweł Adamkiewicz i Mikołaj Drewniak
  • Farmer- Mikołaj Drewniak, Michał Berus i Hubert Kurkowiak
  • Historyczny Chrzest Polski - Hubert Kurkowiak i Antoni Serek II miejsce
  •  Konkurs Wiedzy o Wielkopolsce – Mikołaj Drewniak

 

Konkursy plastyczne:

 

  • Wojewódzki  Twórczość M. Konopnickiej   M. Markuszewska otrzymała wyróżnienie
  • Na szczeblu powiatowym Palić nie palić- oto jest pytanie M. Żabiński              III miejsce

 

 

  • Konkurs regionalny zorganizowany przez KRUS – Mikołaj Drewniak otrzymał wyróżnienie.
  • Na szczeblu gminy Podróż moich marzeń A. Serek I miejsce,
    M. Żabiński II miejsce, M. Markuszewska III miejsce
  • Zorganizowanym na terenie szkoły Najważniejsze wydarzenia chrześcijańskiej Polski 966-2016 A. Serek I miejsce, P. Adamkiewicz               II miejsce.

 

Zawody sportowe:

 

  • Bieg Maćka - Maria Markuszewska II miejsce
  • Koźmińskie Dni Talentów, który miał miejsce w Gimnazjum im. Zjednoczonej Europy wykonując taniec z piłką M. Markuszewska zdobyła wyróżnienie
  • M. Markuszewska otrzymała powołanie do reprezentacji piłkarskiej uczniów rocznik 2003  Mała piłkarska kadra czeka II miejsce ( Orlik)

 

Kl. VI

 

  • Olga Mazur - II miejsce w Biegu Maćka, III miejsce w tenisie stołowym (Zimowa Spartakiada Szkół Podstawowych)
  • Katarzyna Szymańska – III miejsce w Biegu Maćka
  • Urszula Drewniak - III miejsce w skokach przez skakankę (Zimowa Spartakiada Szkół Podstawowych), Laureatka etapu rejonowego Konkursu Wiedzy o Wielkopolsce
  • Maria Malecha – III miejsce w Gminnym  Quizie Przyrodniczo – Ekologicznym, Wojewódzki Konkurs Matematyczny, przeszła do etapu rejonowego
  • Drużyna dziewcząt klasy VI i dwóch dziewcząt klasy V zdobyła:

 

  1. II miejsce w Gminnej Lidze Piłki Ręcznej
  2. III miejsce w Turnieju Piłki Ręcznej zorganizowanym przez MUKS
  3. II miejsce w Gminnym Turnieju Piłki Nożnej
  4. I miejsce w Gminnym Turnieju Unihokeja
  5. II miejsce w Powiatowym Turnieju Unihokeja

 

  • Drużyna mieszana chłopców i dziewcząt klasy VI i V – III miejsce w eliminacjach gminnych Wielkopolskiego Turnieju Orlika INEA CUP 2016
  • Drużyna chłopców klasy VI i V – III miejsce w Gminnym Turnieju Unihokeja

 




 

 

 

Osiągnięcia dzieci w roku szkolnym 2016 – 2017

 

 

 

Grupa I

 

  • Franciszek Witczak 40 Jubileuszowy Bieg Maćka - 3 miejsce
  • Marika Andrzejczak Bożonarodzeniowa Ozdoba Choinkowa - wyróżnienie
  • Amela Świtała wyróżnienie w XXI Festiwalu Dziecięcym o Tematyce Ekologicznej w Krotoszynie - nagroda za wspaniałe obycie ze sceną
  • Marcelina Michalak w V Olimpiadzie Przedszkolaków rzut do studni I miejsce
  • Wojciech Pawlak w V Olimpiadzie Przedszkolaków  I miejsce w biegu
  • Szymon Ciepły w V Olimpiadzie Przedszkolaków  II miejsce w biegu

 

 

 

Grupa II

 

  • Maria Kasprzak – zdobyła nagrodę w konkursie plastycznym na Ekoduszka w ramach XXI Festiwalu Dziecięcego o Tematyce Ekologicznej, w V Olimpiadzie Przedszkolaków III miejsce w biegu /kategoria dziewczynki lat 5/,
  • Tomasz Fabisiak - wyróżnienie w konkursie plastycznym „Jajko Wielkanocne” zorganizowanym przez Publiczne Przedszkole                      w Mikstacie    
  • Weronika Sobańska - wyśpiewała w swojej kategorii wiekowej Brązowy Dzwoneczek zajmując III miejsce w IX Otwartym Przeglądzie Piosenki Przedszkolaka pod hasłem Wielki Mały Człowiek w Koźminie Wlkp.              
  • Natalia Golka  w V Olimpiadzie Przedszkolaków II miejsce w biegu /kategoria dziewczynki lat 6/

 


 

Kl. II

 

  • Kacper Fabisiak III miejsce w Biegu Maćka
  • Adam Serek I miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym na temat „Co można oszczędzać?”, VIII Zimowa Spartakiada - rzut do celu III miejsce, I miejsce na Etapie Regionalnym VII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci „BEZPIECZNIE NA WSI TO PODSTAWA-ŚRODKI CHEMICZNE TO NIE ZABAWA  !”
  • Dominik Jędryczka II miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym na temat „Co można oszczędzać?”, konkurs „Piątka dla gazety” II miejsce
  • Kacper Olender  III miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym na temat „Co można oszczędzać?”
  • Zofia Misiak II miejsce  Szkolnym Konkursie Recytatorskim  twórczości  Marii Konopnickiej, w VIII Letniej Spartakiadzie Sportowej III miejsce – rzut do celu
  • Szymon Kaletka reprezentował drużynę, która zajęła II miejsce
    w Międzyszkolnym Quizie Przyrodniczo – Ekologicznym
  • Brayan Piwoński w VIII Letniej Spartakiadzie Sportowej II miejsce – mini tor przeszkód
  • Emilia Cykowiak w VIII Letniej Spartakiadzie Sportowej I miejsce – rzut do celu
  • Marietta Kosmalska w VIII Letniej Spartakiadzie Sportowej I miejsce – skoki z woreczkiem między kolanami

 


 

Kl. III

 

  • Paulina Biszczak – 2 miejsce w Gminnym Quizie Przyrodniczym
  • Weronika Pachurka – I miejsce w Szkolnym Konkursie Recytatorskim
  • Natalia Chudzińska – III miejsce w Szkolnym Konkursie Recytatorskim
  • Marcin Szeląg – II miejsce w mitingu lekkoatletycznym z okazji Dnia Dziecka (przenoszenie piłek na czas)  

 

 

 

Kl. IV

 

  • Bartosz Drewniak I miejsce w skoku w dal – Letnia Spartakiada Szkół Podstawowych w Koźminie Wlkp., II miejsce w kategorii klas IV - Letnia Spartakiada Szkół Podstawowych w Koźminie Wlkp.,
    I miejsce drużynowo w Wielkopolskim Turnieju Orlik 2017 na szczeblu gminy, III miejsce drużynowo w Wielkopolskim Turnieju Orlik 2017 na szczeblu powiatu
  • Maciej Ciepły nagroda w Gminnym Konkursie Plastycznym na kartkę wielkanocną
  • Ada Kaczmarek wyróżnienie w Gminnym Konkursie Plastycznym na kartkę wielkanocną
  • Patryk Kaszuba III miejsce slalom z piłką nożną – Letnia Spartakiada Szkół Podstawowych w Koźminie Wlkp., I miejsce drużynowo w Wielkopolskim Turnieju Orlik 2017 na szczeblu gminy, III miejsce drużynowo w Wielkopolskim Turnieju Orlik 2017 na szczeblu powiatu
  • Sebastian Kurkowiak II miejsce w Gminnym Quizie Przyrodniczo – Ekologicznym, udział w Konkursie Wiedzy o Ziemi Koźmińskiej, za wybitne wyniki w nauce-przyznane  przez Zarząd Województwa wielkopolskiego.


 


 

Kl. V

 

  • Jakub Dykcik – II miejsce w konkursie „Palić, nie palić, oto jest pytanie”
  • Karolina Golka – II miejsce w Biegu Piotra i Pawła; V miejsce w slalomie w worku

 

  • Karolina Kaczmarek – II miejsce w Szkolnym Konkursie Recytatorskim

 

  • Joachim Maćkowiak – II miejsce  w Gminnym Quizie Przyrodniczym
  • Marcin Miękus - III miejsce w finale powiatowym w  piłce nożnej; I miejsce w turnieju piłki nożnej; I miejsce w unihokeju – Koźmińskie Igrzyska Młodzieży szkolnej 2016/2017; V miejsce w sztafecie; V miejsce w skokach w worku
  • Kornelia Panek – III miejsce w podbijaniu piłki
  • Amelia Pawlak – wyróżnienie „V edycja Koźmińskich Talentów”- śpiew
  • Mateusz Sikorski – I miejsce w podbijaniu piłką nożną, III miejsce           w finale powiatowym w  piłce nożnej; I miejsce w Turnieju Piłki Nożnej; I miejsce w unihokeju – Koźmińskie Igrzyska Młodzieży szkolnej 2016/2017
  • Maja Szymura – wyróżnienie „V edycja Koźmińskich Talentów”- zawody plastyczne

 

 

 

Kl. VI

 

  • Wirginia Kaszuba II miejsce w konkursie matematycznym „ Ułamki w życiu codziennym”, I Miejsce  w  Szkolnym Konkursie Recytatorskim  
  •  Mateusz Żabiński II miejsce w konkursie matematycznym „ Ułamki w życiu codziennym”, II miejsce w Quizie Przyrodniczo-Ekologicznym, III miejsce  w  Szkolnym Konkursie Recytatorskim     
  • Maria Markuszewska II miejsce w konkursie matematycznym „ Ułamki w życiu codziennym”,  III miejsce – Turniej Piłki Nożnej na szczeblu powiatu
  • Antoni Serek II miejsce w Konkursie Wiedzy o Ziemi Koźmińskiej- „Legendy i podania Ziemi Koźmińskiej”, I miejsce – Turniej Piłki Nożnej na szczeblu gminy, III miejsce – Turniej Piłki Nożnej na szczeblu powiatu, wyróżnienie w Konkursie j. angielskiego, za wybitne wyniki w nauce-przyznane  przez Zarząd Województwa wielkopolskiego.       
  • Michał Berus I miejsce – Turniej Piłki Nożnej na szczeblu gminy, III miejsce – Turniej Piłki Nożnej na szczeblu powiatu
  • Mikołaj Drewniak I miejsce – Turniej Piłki Nożnej na szczeblu gminy, III miejsce – Turniej Piłki Nożnej na szczeblu powiatu, wyróżnienie w Konkursie j. angielskiego, w VIII Letniej Spartakiadzie Sportowej I miejsce w rzucie do kosza; za wybitne wyniki w nauce-przyznane  przez Zarząd Województwa wielkopolskiego.
  • Paweł Adamkiewicz I miejsce – Turniej Piłki Nożnej na szczeblu gminy, III miejsce – Turniej Piłki Nożnej na szczeblu powiatu


 

SUKCESY DZIECIU W I PÓŁROCZU ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

 

 

 

  • III miejsce w Turnieju Piłki Nożnej
  • Konkurs Piosenki Turystycznej „Rozśpiewany Koźmin”:

 

I miejsce- Mateusz Żabiński

 

II miejsce Barbara Misiak

 

III miejsce Weronika Sobańska

 

  • II miejsce w Turnieju Piłki Halowej
  • II miejsce w konkursie plastycznym „Zygzak”- Tomasz Fabisiak/szkoła/, Marika Andrzejczak- III miejsce/przedszkole/
  • III miejsce Michał Sobański -konkurs plastyczny Fundacji Nasza Ziemia- „Nie ma śmieci- są surowce”.
  • Konkurs plastyczny w ramach 22 Festiwalu Dziecięcego o Tematyce Ekologicznej 2017, Jerzy Zajączkowski, Kacper Olender, Franciszek Waściński.
  • Konkurs teatralny w ramach 22 Festiwalu Dziecięcego o Tematyce Ekologicznej 2017, I miejsce klasa I, wyróżnienie grupa przedszkola.
  • Konkurs informatyczny „Avatarek”- półfinał
  • III miejsce Piłka Nożna Halowa
  • Konkurs na najpiękniejszą kartkę bożonarodzeniową-II miejsce Jakub Dykcik, wyróżnienia: Antonina Klauza, Lena Wójcik
  • II miejsce w Zimowej Spartakiadzie Sportowej

 

 


Wszelkie prawa zastrzeżone © Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Marii Konopnickiej w Borzęciczkach

Realizacja: Superszkolna.pl

  • Witamy na stronie Zespołu Szkolno - Przedszkolnego im. Marii Konopnickiej w Borzęciczkach
Zaszyfrowany adres tej strony